Stolarnia na wymiar

Wszystkie nasze meble produkujemy w Polsce z pełnym zaangażowaniem od 28 lat.

Tworzymy na wymiar z dbałością o to, aby każde pomieszczenie było czymś więcej, a całość doskonale się ze sobą komponowała.

Drawel Meble realizacja

Co musisz o nas wiedzieć?

Zamawiając u nas meble możesz być pewien, że zadbamy o każdy szczegół.

Produkcja od pomiaru przez aceptację projektu, po sam montaż jest realizacją indywidualnie dobranych rozwiązań pod każdego klienta i jego własny styl.

Wykonujemy nie tylko meble na wymiar, ale również dbamy o ich funkcjonalność i odpowiednio zagospodarowaną przestrzeń.

Dowiedz się więcej o etapach współpracy:

Pomiar Projekt Produkcja Dostawa Montaż

Pomiar

Pomiar jest szczególnie ważny i przykładamy do niego równie wiele uwagi, jak do pozostałych etapów, ponieważ jesteśmy perfekcjonistami i właśnie to definiuje jakość naszych mebli na wymiar.

Projekt

Przy projektowaniu mamy kilka opcji. Standardowo w cenie proponujemy slajdy z ogólnej wizualizacji wraz dokładnym opisem. W przypadku, kiedy klient chce skorzystać z jeszcze bardziej realistycznych wizualizacji, niczym nie różniących się od prawdziwych zdjęć, wtedy wkraczają nasze Panie architektki, które czuwają nad naszymi projektami.

Produkcja

Dzięki najnowszym technologiom produkcja naszych mebli jest etapem, w którym nie ma miejsca na błędy.

Pronest Drawel Meble

Nieustannie uzbrajamy nasz park maszynowy w najnowsze technologie, by dostarczać najwyższej jakości produkty w jak najkrótszym czasie. Profesjonalne Centrum Obróbcze ProNest marki Seron automatyzuje produkcję naszych mebli wykonując każdy detal i nawet najmniejszy nawiert z doskonałą precyzją, dodatkowo skracając czas oczekiwania na wykonanie Twoich mebli.

Dostawa

Dzięki nowym i pojemnych samochodom transportowych nasze zamówienia docierają do klientów bezpiecznie w gotowej formie co znacznie przyspiesza proces montażu.

Montaż

Montaż jest etapem, gdzie ustawiamy gotowe meble zgodnie z projektem. Począwszy od elementów wiszących po same cokoły i maskownice. Większość naszych mebli przyjeżdża w gotowej formie, co znacznie przyspiesza ten proces.

Skontaktuj się z nami!

/drawelmeble /drawelmeble Drawel Meble

+48 509 939 881

ul. Składowa 15

11-510 Wydminy

kontakt

@drawelmeble.pl

Skorzystaj z naszego formularza