Stolarnia na wymiar

Wszystkie nasze meble produkujemy w Polsce z pełnym zaangażowaniem od 28 lat.

Tworzymy na wymiar z dbałością o to, aby każde pomieszczenie było czymś więcej, a całość doskonale się ze sobą komponowała.

Drawel Meble realizacja

Co musisz o nas wiedzieć?

Zamawiając u nas meble możesz być pewien, że zadbamy o każdy szczegół.

Produkcja od pomiaru przez akceptację projektu, po sam montaż jest realizacją indywidualnie dobranych rozwiązań pod każdego klienta i jego własny styl.

Wykonujemy nie tylko meble na wymiar, ale również dbamy o ich funkcjonalność i odpowiednio zagospodarowaną przestrzeń.

Dowiedz się więcej o etapach współpracy:

Pomiar Projekt Produkcja Dostawa Montaż

Pomiar

Pomiar jest szczególnie ważny i przykładamy do niego równie wiele uwagi, jak do pozostałych etapów, ponieważ jesteśmy perfekcjonistami i właśnie to definiuje jakość naszych mebli na wymiar.

Projekt

Przy projektowaniu mamy kilka opcji. Standardowo w cenie proponujemy slajdy z ogólnej wizualizacji wraz dokładnym opisem. W przypadku, kiedy klient chce skorzystać z jeszcze bardziej realistycznych wizualizacji, niczym nie różniących się od prawdziwych zdjęć, wtedy wkraczają nasze Panie architektki, które czuwają nad naszymi projektami.

Produkcja

Dzięki najnowszym technologiom produkcja naszych mebli jest etapem, w którym nie ma miejsca na błędy.

Pronest Drawel Meble

Nieustannie uzbrajamy nasz park maszynowy w najnowsze technologie, by dostarczać najwyższej jakości produkty w jak najkrótszym czasie. Profesjonalne Centrum Obróbcze ProNest marki Seron automatyzuje produkcję naszych mebli wykonując każdy detal i nawet najmniejszy nawiert z doskonałą precyzją, dodatkowo skracając czas oczekiwania na wykonanie Twoich mebli.

Dostawa

Dzięki nowym i pojemnych samochodom transportowych nasze zamówienia docierają do klientów bezpiecznie w gotowej formie co znacznie przyspiesza proces montażu.

Montaż

Montaż jest etapem, gdzie ustawiamy gotowe meble zgodnie z projektem. Począwszy od elementów wiszących po same cokoły i maskownice. Większość naszych mebli przyjeżdża w gotowej formie, co znacznie przyspiesza ten proces.

Artykuły

Meble na wymiar dla najbardziej wymagających

Artykuł wp.pl

Podczas gdy wielopowierzchniowe sklepy proponują nam szeroki wachlarz mebli, coraz więcej konsumentów sięga po alternatywę, jaką stanowią meble na zamówienie lub – jak kto woli – meble na wymiar. Dlaczego tak się dzieje? (Czytaj dalej...)

Przestrzeń z charakterem - jak nadać oryginalności swojemu mieszkaniu?

Artykuł loudly.pl

Style wnętrzarskie interesują nas szczególnie wtedy, kiedy planujemy remont domu lub mieszkania. Choć ich nazwy bywają zawiłe, zdecydowanie warto się z nimi zapoznać, aby stworzyć idealny projekt wymarzonego mieszkania. O czym jeszcze warto pamiętać, myśląc o zmianie wizerunku swoich czterech kątów? (Czytaj dalej...)

Skontaktuj się z nami!

/drawelmeble /drawelmeble Drawel Meble

+48 509 939 881

ul. Składowa 15

11-510 Wydminy

kontakt

@drawelmeble.pl

Skorzystaj z naszego formularza